KONST / Litografier / Färglitografi 13862066
nr 1386 2066
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 170/220, bladets mått: 53x37, yttermått inklusive ram: 62x45 cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:06:03
2.000 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.600 kr
4.000 kr
4.400 kr
4.400 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
22 mar
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson